Joanna Orleańska w kampanii "5 porcji warzyw, owoców lub soku"

Aktorka w piątej edycji akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków zachęca Polaków do zdrowych postaw żywieniowych.

W ramach współpracy z organizatorami akcji, Joanna Orleańska pojawiła się w marcu w programie TVP pt. „Pytanie na śniadanie”, a kolejne zaplanowane na ten rok działania edukacyjne z jej udziałem będą realizowane zarówno w telewizji, jak też w prasie oraz Internecie, w tym w mediach społecznościowych.

W tegorocznej edycji Joanna Orleańska będzie zachęcać Polaków do zdrowego trybu życia oraz do stosowania prawidłowo zbilansowanej diety, bogatej w warzywa, owoce i soki. Wraz z niezależnymi ekspertami z zakresu zdrowego odżywiania aktorka, w przystępny sposób będzie dzielić się wiedzą na temat tego, dlaczego tak ważne w codziennej diecie są właśnie te produkty.

Realizowany od 2008 roku program „5 porcji warzyw, owoców lub soku” ma na celu promowanie zasad zdrowego odżywiania, a zwłaszcza uświadomienie społeczeństwu jak wartościowymi z punktu widzenia żywieniowego produktami są warzywa, owoce i soki.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.