Procter & Gamble. Lenor Unstoppables

Nada ubraniom wyjątkową i długotrwałą świeżość.

Lenor opracował specjalne skoncentrowane perełki zapachowe Lenor Unstoppables. Wygodna i bardzo łatwa w użyciu forma perełek zapachowych, pozwala kontrolować ilość produktu, który zostanie dodany do każdego załadunku prania, a tym samym decydować o intensywności uzyskanego zapachu. Dodatkowo dzięki trzem wariantom zapachowym perełki Lenor Unstoppables pozwalają łączyć i miksować wonie.

Perełki zapachowe wystarczy umieścić w bębnie pralki, a produkt rozpuści się podczas prania w każdym typie pralki oraz w dowolnej temperaturze. W rezultacie, dzięki innowacyjnemu podejściu do prania, perełki zapachowe Lenor Unstoppables uwalniają swój zapach i nasycają nim włókna ubrań, aby zapewnić do 12 tygodni świeżości.

Kolekcja Lenor Unstoppables składa się z 3 wariantów: Unstoppables Fresh – połączenie minerałów z aromatem lilii wodnej i świeżymi, zielonymi nutami górnymi nadaje tym perełkom ich morski charakter; Unstoppables Bliss – egzotyczna mieszanka czerwonych jagód i wiśni w połączeniu z białym kwiatem jaśminu i nutą słodkiej brzoskwini oraz Unstoppables Lavish – luksusowy zapach zainspirowany perfumami, który stanowi połączenie czerwonych róż z nutami brzoskwini.

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables dostępne są w sprzedaży od początku kwietnia w sugerowanej cenie detalicznej 21,99 zł.

Joanna Hamdan 6195 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }