Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Grupa Browary Regionalne Jakubiak. Piwo Tenczynek

Rzadko spotykana odmiana klasycznego lagera.

Browar w Tenczynku wprowadza na rynek piwo pod nazwą Tenczynek. Jest to rzadko spotykany lager inspirowany dortmundzkim stylem. Na razie będzie można go kupić w sklepach, do których dociera własna dystrybucja Grupy Browary Regionalne Jakubiak - spółka Piwa Regionów.

Tenczynek to lager o długim terminie przydatności do spożycia. Jest to piwo zbalansowane o jasnej, słomkowej barwie z białą czapą piany. Jego bardzo delikatna podbudowa słodowa jest złamana zdecydowaną goryczką. Napój ma kwiatowo-owocowy aromat z ziołową nutą w tle.

Joanna Hamdan 6142 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }