Lotte Wedel. Wedlowskie Desery

W nowych smakach.

Marka E.Wedel rozszerza portfolio swoich produktów o Wedlowskie Desery w nowych, niestandardowych smakach. Do pralin Classic o smaku deserów Panna Cotta, Tiramisu i Crème Brulèe zamkniętych w mlecznej czekoladzie, dołączają dwie nowe odsłony: Dark i Fusion. Czekoladki dostępne są w odświeżonych, eleganckich pudełkach, doskonałych także na prezent.

W Wedlowskich Deserach Fusion znajdziemy trzy nowe wersje pralin: wypełnione mlecznym kremem o smaku Dulce de Leche, orientalne połączenie wedlowskiego kakao z nutą słodkiej pomarańczy, czyli Cocoa & Orange oraz  połączenie karmelu i orzechów – Caramel & Nuts. Wszystkie są oblane wedlowską czekoladą mleczną.

Z kolei desery w odsłonie Dark to nietypowe wariacje smakowe zamknięte w klasycznej deserowej czekoladzie. W eleganckim pudełeczku znajdziemy: praliny o smaku tarty cytrynowej – Lemon Tart, kompozycję musu czekoladowego z ekstraktem z pomarańczy – Chocolate Mousse & Orange, a także praliny o smaku bezy z owocami leśnymi – Pavlova Dessert.

Cena za 192-g opakowanie wynosi ok. 16 zł.

Joanna Hamdan 5809 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.