Cashzone - nowe bankomaty na polskim rynku

Cardtronics Europe, spółka należąca do największego na świecie pozabankowego właściciela bankomatów Cardtronics Inc. podjęła współpracę z operatorem stacji paliw Statoil Fuel & Retail Polska, co stanowi krok w kierunku rozwoju sieci bankomatów Cardtronics w Polsce.

Spółka Cardtronics wstępnie rozmieściła już bankomaty na stacjach Statoil, a w 2016 r. planuje wprowadzić kolejne. W Polsce sieć bankomatów spółki Cardtronics działa pod marką „Cashzone”.

- Nowe bankomaty będą bardzo dobrym uzupełnieniem obecnej oferty convenience na naszych stacjach paliw. Pomogą nam w kontynuowaniu świadczenia wysokiej jakości usług klientom w całej Polsce – mówi Andrzej Kondys, dyrektor działu Market Development w Statoil Fuel & Retail Polska.

Cardtronics Europe to niezależny dostawca bankomatów w Europie, który współpracuje ze sprzedawcami detalicznymi, bankami, stacjami obsługowymi, lokalami gastronomicznymi i innymi punktami sprzedaży. Spółka ma tysiące bankomatów w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Teraz przyszedł czas na Polskę.

Europejska firma jest własnością Cardtronics Inc., największego pozabankowego właściciela/operatora bankomatów w punktach sprzedaży na świecie, obsługującego ponad 190 tys. bankomatów w Ameryce Północnej i Europie.

Katarzyna Pierzchała 1773 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }