Jest zwycięzca samochodu w GZ Kupiec

Klient sklepu z Suszca, zrzeszonego w Grupie Zakupowej Kupiec, wygrał w konkursie Nestle Polska i 16 marca odebrał nagrodę główną - samochód Smart Forfour.

W zabawie „Gra Warta Smarta” mógł wziąć udział każdy klient sklepów zrzeszonych w PGZ Kupiec. Warunkiem było zrobienie zakupów promocyjnych produktów Nestle za minimum 20 zł, wysłanie SMS-a pod wskazany numer i dokończenie zdania: „Lubię produkty Nestle ponieważ….”

Jak się dowiedzieliśmy w Grupie Kupiec, która była współorganizatorem konkursu, cieszył się on dużym zainteresowaniem klientów.

Największą pomysłowością wykazał się pan Witold, klient sklepu Bisam 1 w Suszcu należącym do AG Łakota. Oprócz samochodu otrzymał on także telefon Samsung Galaxy A3.

Grupa Zakupowa Kupiec zrzesza ponad 163 sklepy w sześciu województwach (śląskie, opolskie, dolnośląskie, małopolskie, mazowieckie i łódzkie).

Katarzyna Pierzchała 1620 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.