Podravka z nową stroną internetową

Można na niej znaleźć więcej informacji o firmie i produktach, a także o prowadzonych kampaniach marketingowych i konkursach.

Na nowej stronie www.podravka.pl  użytkownicy znajdą informacje o produktach firmy. Treści zostały wzbogacone o zdjęcia dań, a także nowy system wyszukiwania.

Wystarczy wybrać na jaki smak ma się ochotę, aby ukazała się lista odpowiednio dopasowanych produktów. Wyszukiwanie możliwe jest z uwzględnieniem m.in.: marki produktu, głównego składnika, rodzaju posiłku oraz diety bezglutenowej, czy wegetariańskiej.

Dzięki udoskonalonej nawigacji użytkownicy mogą poruszać się po witrynie zarówno na laptopie, tablecie, jak również smartfonie.

Joanna Hamdan 8540 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }