Cederroth Polska. Szczoteczki Jordan Hello Smile

Zdrowy uśmiech nastolatka.

Marka Jordan przygotowała szczoteczkę specjalnie dla dzieci powyżej 9 roku życia, dla których dziecięce szczoteczki są już za małe, a szczoteczki dla dorosłych jeszcze nieodpowiednie ze względu na zbyt dużą główkę lub zbyt twarde włosie.

Zaprojektowana specjalnie dla starszych dzieci i nastolatków szczoteczka Jordan Hello Smile jest odpowiednio duża, a miękkie włosie jest delikatne dla dziąseł. Ponadto szczoteczka ma magnes, który pozwala umieścić szczoteczkę na ścianie łazienki. Promocyjne opakowania dodatkowo zawierają ramkę na zdjęcie.

Szczoteczka Jordan Hello Smile ma włókna o różnej długości, które dokładnie czyszczą nawet trudno dostępne miejsca, a czyścik do języka usuwa bakterie pomagając zachować świeży oddech.

Cena szczoteczki Jordan Hello Smile wynosi 8,49 zł.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }