Nutricia Polska. Owoce BoboVita

W opakowaniach z przezroczystymi etykietami.

Teraz owoce BoboVita dostępne są w opakowaniach z przezroczystymi etykietami. Dzięki nim już przy półce sklepowej można zobaczyć delikatną konsystencję i różnorodne połączenia składników, które zawierają produkty. 

Receptury owoców BoboVita zostały opracowane tak, aby odpowiadały potrzebom niemowląt i małych dzieci po 4., 5., 6., 8. i 10. miesiącu życia. Owoce BoboVita to 36 propozycji – pojedyncze smaki, kompozycje owoców, owoce z kleikiem owsianym, jaglanym czy z kaszką manną, owocowy mus z jogurtem, owoce z twarożkiem, owoce z biszkoptem i wiele innych smaków.

Owoce BoboVita spełniają rygorystyczne normy określone przez Unię Europejską dla żywności dla niemowląt i małych dzieci. Każda partia warzyw, owoców i zbóż BoboVita jeszcze przed przyjęciem do fabryki przechodzi nawet ponad 600 testów jakości.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }