Największe sieci: nowe placówki

Auchan, Bricomarche, Gama.

  • Auchan w Poznaniu. Nowy sklep znajduje się na ul. Szwajcarskiej 14. Placówka ma powierzchnię handlową 8 250 mkw., a do dyspozycji klientów jest 26 kas. W ofercie Auchan znajdują się artykuły spożywcze i przemysłowe oraz ponad 3000 produktów objętych programem lojalnościowym Skarbonka. Sklep rozpoczął działalność 17 marca.
  • Bricomarche w Płocku. Market ogrodniczo-budowlany o powierzchni ponad 6400 mkw. dołączył do grona najemców centrum handlowego Atrium Płock. Poprzednio znajdował się tam sklep Nomi. Sieć Bricomarché oferuje ponad 20 tys. artykułów do domu i ogrodu. Ma ponad 300 placówek w całej Polsce. Sklep rozpoczął działalność 2 marca.
  • Gama w Garwolinie. 12 marca nastąpiło otwarcie kolejnego sklepu Gama w PSS Garwolin. Wcześniej działał tu od wielu lat sklep Lux. Teraz placówka została gruntownie odnowiona. Zwiększona została powierzchnia sprzedażowa dla takich grup asortymentowych jak nabiał, mięso, wędliny, ryby, sery (stoisko sprzedaży tradycyjnej); odświeżono również ułożenie poszczególnych kategorii.
Katarzyna Pierzchała 2618 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }