Cederroth Polska. Dermika Hydralogiq

Hydradermabrazja w kremie.

Linia Dermika Hydralogiq została zainspirowana profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzającą synergię eksfoliacji i regeneracji skóry.

Wyjątkowość pielęgnacji Hydralogiq wynika z zastosowania technologii, które złuszczają martwe komórki naskórka i jednocześnie odbudowują oraz wzmacniają jego strukturę. Dzięki temu skóra staje się nie tylko gładka w dotyku, ale też zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji.
 
Seria produktów Dermika Hydralogiq to kompletny program pielęgnacji dostosowany do potrzeb każdego typu cery. Formuła 2 w 1 (eksfoliacja + pielęgnacja) to rozwiązanie, które poprawi efektywność porannej i wieczornej pielęgnacji.

W linii Dermika Hydralogiq dostępne są: Krem hydra-rewitalizujący na dzień (cera normalna i sucha 50 ml - 69,00 zł), Krem hydra-matujący na dzień (cera normalna i mieszana 50 ml - 69,00 zł), Krem hydra-odżywczy na noc (każdy rodzaj cery 50 ml - 69,00 zł), Krem hydra-wygładzający skórę wokół oczu (każdy rodzaj cery 15 ml - 49,00 zł) oraz Serum hydra-eksfoliujące (każdy rodzaj cery 30 ml - 59,00 zł).

Joanna Hamdan 8547 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }