Crispy Natural. Suszone chipsy z topinamburu z solą morską

Alternatywa dla klasycznych przekąsek.

Topinambur to inaczej słonecznik bulwiasty, karczoch jerozolimski lub ziemna gruszka.

Ze względu na wartości odżywcze oraz zawartość witamin i składników mineralnych, zaleca się spożywanie topinamburu m.in. w celu wzmocnienia układu odpornościowego, uregulowania pracy przemiany materii i utrzymania właściwej mikroflory jelitowej, a także w profilaktyce i leczeniu cukrzycy.

Najważniejszym składnikiem topinamburu jest inulina. Topinambur zawiera także magnez i witaminy z grupy B. Jest  źródłem potasu i krzemu.

Od marca na sklepowych półkach znajdziemy naturalne, suszone chipsy z topinamburu. Chrupiące plasterki topinamburu z solą morską Crispy Natural to pomysł na wartościową i smaczną przekąskę. Dzięki innowacyjnej mikrofalowo-próżniowej technologii suszenia, topinambur zachowuje większość naturalnie w nim występujących substancji odżywczych.

Cena za opakowanie wynosi 3,59 zł.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }