Index Food. Loacker Sandwich

Słodycz inna niż wszystkie.

Znane na całym świecie wafelki Loacker od prawie stu lat podbijają serca wielbicieli łakoci. Wyróżniają je przede wszystkim chrupkość, którą uzupełnia aksamitne nadzienie o delikatnym smaku.

Sekretem kruchości wafelków jest blisko stuletnia receptura, oparta jedynie na naturalnych składnikach najwyższej jakości oraz poszanowanie środowiska naturalnego.

Włoskie orzechy laskowe, naturalna wanilia Bourbon, prawdziwa czekolada, mleko oraz świeża, górska woda są gwarancją delikatności, świeżości i chrupkości wafelków Loacker.

Nie ma w nich barwników, konserwantów, tłuszczy utwardzonych (trans), genetycznie modyfikowanych składników i oleju palmowego.

Wafelki marki Loacker oferowane są w czterech wariantach: czekolada, gorzka czekolada, orzech laskowy oraz mleczno-waniliowe

Rekomendowana cena wafelków wynosi 1,49 zł.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }