Levant Foods. Sojowy zabielacz do kawy marki Champion

W sprzedaży detalicznej.

Marka Champion od lat oferuje porcjowane mleczko i śmietankę do kawy, a także sok z cytryny, maliny i żurawiny do herbaty oraz innych napojów.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie konsumentów, na zlecenie firmy opracowana została unikalna receptura sojowego zamiennika mleka, który jest produktem odpowiednim dla osób z nietolerancją laktozy. W przeciwieństwie do większości mlek sojowych dostępnych na rynku, sojowy zabielacz marki Champion nie warzy się w kontakcie z wrzątkiem.

Produkt marki Champion jest homogenizowany i sterylizowany w procesie produkcji, co zapewnia mu gładką konsystencję i trwałość. Można go przechowywać w temperaturze pokojowej.

Soja Champion jest pierwszym porcjowanym sojowym zamiennikiem mleka w Europie. Produkt do tej pory był oferowany w kartonikach po 80 porcji luzem, z przeznaczeniem dla gastronomii. Teraz będzie także dostępny w sprzedaży detalicznej, w listkach po 10 sztuk.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }