Eurial: Sery Soignon zmieniają nazwę na Merci Chef!

Do niedawna sprzedawane pod marką Soignon kozie sery firmy Eurial otrzymały nowy brand: Merci Chef! Sztandarowym produktem Merci Chef! jest roladka twarogowa 110 g. Zmiana będzie realizowana stopniowo przy wsparciu różnych akcji promocyjnych.

Na zdjęciu: Krzysztof Samborek, general manager w firmie Eurial Polska

Nowa nazwa ma na celu zwiększenie widoczności pełnej gamy produktów mlecznych firmy Eurial na półce. Zmiana ma pozwolić marce Merci Chef! w sposób zorganizowany dostosować się do różnych trendów konsumpcyjnych (sałatki, przekąski, kanapki, itp.). Przy okazji zmieniono etykiety produktów, tak aby były dostosowane do wytycznych Unii Europejskiej.

Nazwa zmieniana będzie stopniowo. Logo Soignon wciąż pozostanie na opakowaniu Merci Chef!, aby konsument mógł rozpoznać produkty,  zrozumieć zmianę i przyzwyczaić się do nowej nazwy.

Nowemu wizerunkowi marki będą towarzyszyć akcje wspierające i promujące, przygotowane przez Merci Chef! w różnych krajach: Niemczech, Hiszpanii, Finlandii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Holandii.

Eurial jest jednym z największych producentów serów na świecie, który sprzedaje swoje produkty na ponad 54 rynki, w tym w naszym kraju. Eurial Polska odpowiada za 40 proc. importu serów francuskich, w tym również serów kozich.

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }