Carrefour rozpoczął modernizację kolejnego centrum handlowego

W ramach prowadzonych działań, oprócz modernizacji Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu z zewnątrz i wewnątrz, podpisane zostaną również umowy z nowymi najemcami.

Po zakończeniu remodelingu obiekt zyska całkowicie nowy wizerunek. Modernizacji ulegną również parkingi oraz wnętrze. Oprócz wprowadzenia spójnego systemu identyfikacji wizualnej, przeprowadzony zostanie, m.in. remont powierzchni wspólnych.

Wraz z prowadzoną modernizacją obiektu, Carrefour planuje również poszerzenie jej oferty o nowe marki, m.in. drogerię oraz sklep z modą męską. Zakończenie remodelingu oraz otwarcie nowych sklepów w galerii zaplanowano na 2 kwartał br.

Galeria Słowiańska to największa galeria handlowa Carrefour w Zgorzelcu. Na powierzchni ponad 18 tys. mkw. oferuje prawie 40 marek sieciowych oraz lokalnych najemców, w tym hipermarket Carrefour, salon Neonet, Orsay, Reserved, House, Medicine oraz Mohito.

W ubiegłym roku Carrefour Polska ukończyła remodeling 9 obiektów ze swojego portfolio. W tym roku planuje utrzymać dotychczasowe tempo prowadzonych inwestycji.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }