Świt Pharma. Prestige Solution

Nowoczesna pielęgnacja skóry pod oczami.

Płatki pod oczy Prestige Solutions stymulują i odżywiają skórę, wzmacniają jej strukturę oraz ujednolicają koloryt.
Przeznaczone do pielęgnacji tej wrażliwej strefy hydrożelowe płatki Prestige Solutions, dzięki unikalnym formułom opartym na kolagenie i kwasie hialuronowym pomogą zachować skórze pod oczami młody i zdrowy wygląd.

Prestige Solutions Hyaluronic Repair to hydrożelowe płatki pod oczy z mikrocząsteczkami złota i kwasem hialuronowym. Błyskawiczna kuracja regenerująco-odmładzająca dla delikatnej skóry pod oczami z tendencją do występowania cieni i sińców.

Prestige Solutions Collagen Lifting to hydrożelowe płatki pod oczy z kolagenem. Błyskawiczna kuracja liftingująco-nawilżająca dla delikatnej skóry pod oczami ze skłonnością do powstawania worków i opuchnięć. Hydrolizowany kolagen ma zdolność spajania i zagęszczania tkanek, dzięki czemu pomaga skorygować widoczne oznaki starzenia.

Cena za 1 parę płatków wynosi 6,99 zł.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }