Mars i Nestlé rekrutują

Nestlé rozpoczęło rekrutację na praktyki letnie, a Mars do programu Mars Business Experience.

Jak co roku w marcu, firma Nestlé rozpoczęła rekrutację na praktyki letnie w swojej warszawskiej centrali oraz oddziałach w Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Rzeszowie, Namysłowie, Kargowej i Nałęczowie.

Program praktyk polega na powierzeniu każdemu praktykantowi indywidualnego projektu. Realizacja zadania jest na bieżąco monitorowana i modyfikowana przez opiekuna praktyk, z którym praktykant przez cały czas pozostaje w stałym kontakcie. Na koniec praktyk uczestnicy prezentują swój projekt przed członkami zarządu, managementem i dyrektorami działów. Najlepszym z nich Nestlé zaproponuje stałą pracę – w ubiegłym roku po praktykach w firmie zostało 40 osób.

W centrali Nestlè w Warszawie można aplikować m.in. do działów marketingu, sprzedaży, kontrolingu, łańcucha dostaw, działu żywieniowego zakupów czy IT. W Kaliszu poszukiwani są kandydaci do działu produkcji, zapewnienia jakości, łańcucha dostaw, BHP oraz serwisu konsumenta, w Nałęczowie do działu produkcji oraz działu inżynieringu, w Rzeszowie do Nestlè Quality Assurance Center (czyli Centrum Zapewnienia Jakości Nestlé), w Kargowej do działu administracji i kosztów, działu technicznego, rozwoju nowych produktów oraz działu inżynierii przemysłowej. Pełna oferta praktyk znajduje się na stronie Nestlé.

Aplikację poprzez stronę internetową firmy można wysłać do 15 kwietnia.

Także po raz kolejny studenci i absolwenci z całej Polski mają szansę dołączyć do programu stażowego realizowanego przez Mars Polska. Można do niego aplikować za pośrednictwem strony marskariera.pl. Kandydaci, którzy dołączą do programu otrzymają samodzielne stanowisko i będą realizować zadania, wynikające z realnych potrzeb biznesowych firmy.

Mars Business Experience to program stażowy, który trwa od 3 do 6 miesięcy. W jego ramach stażyści realizują samodzielne projekty w fabryce i biurze Mars w Warszawie i Sochaczewie oraz w biurze organizacji rynkowej Mars w Warszawie. Kandydaci mają szansę sprawdzić się w takich obszarach jak marketing, HR, finanse, logistyka, badania rynku, inżynieria, produkcja czy sprzedaż. W trakcie stażu każda z osób otrzymuje samodzielne stanowisko i opiekę bezpośredniego przełożonego. Po zakończeniu programu na najlepszych czeka możliwość uczestnictwa w 3-letnim Mars Leadership Program i dołączenia na stałe do zespołu firmy.

Mars Business Experience skierowany jest do studentów co najmniej 3. roku studiów oraz absolwentów wszystkich kierunków studiów. Uczestnicy Mars Business Experience otrzymują umowę o pracę oraz wynagrodzenie i dostęp do benefitów pracowniczych m.in. prywatnej opieki medycznej czy bezpłatnych zajęć sportowych.

Rekrutacja na staż składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest złożenie aplikacji za pośrednictwem strony marskariera.pl (aplikacje będą zbierane do 3 kwietnia br. włącznie), a ostatnim Assessment Center.
Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }