CH Auchan Hetmańska z większą powierzchnią i nowymi najemcami

Obiekt w Białymstoku zyska ponad 5,8 tys. mkw. powierzchni handlowej, a liczba butików i lokali usługowych wzrośnie o kilkanaście.

Wśród nowych marek znajdą się m.in. H&M, Toys’R’Us i Martes Sport. Otwarcie dobudowywanej części galerii handlowej inwestor planuje na pierwszą połowę 2017 roku.

Galeria handlowa Auchan Hetmańska powstała w 2008 roku. W drugim kwartale 2016 roku rozpocznie się rozbudowa obiektu, dzięki której powierzchnia obiektu zwiększy się do ponad 25 tys. mkw., a liczba lokali handlowych wzrośnie do ponad 60.

Od kilku miesięcy Immochan, zarządca i komercjalizator białostockiej galerii handlowej, prowadzi rozmowy z potencjalnymi najemcami. Większość umów została już wynegocjowana i podpisana.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }