Vegeta z nową stroną internetową

Na www.vegeta.pl jest teraz więcej przepisów oraz rozwiązań w odmienionej szacie graficznej. Nowością jest m.in. funkcja MoodFood, czyli interaktywny kontakt z konsumentem.

Na nowej stronie można znaleźć bazę przepisów na dania oraz rozwiązania kulinarne „tips and tricks”.

Ci, którzy w gotowaniu cenią przede wszystkim zabawę, będą mogli skorzystać z funkcji MoodFood, czyli quizu pozwalającego na szybkie wyszukanie kulinarnych receptur najbardziej odpowiadających ich nastrojowi i upodobaniom. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, by poznać całą gamę potraw na każdy nastrój.

Oprócz kulinarnych inspiracji, użytkownicy znajdą na platformie informacje na temat historii Vegety oraz produktów z portfolio marki. Przy każdym z nich umieszczone zostały także przepisy z jego wykorzystaniem.

Dzięki nowoczesnej szacie graficznej i udoskonalonej nawigacji użytkownicy mogą z łatwością poruszać się po witrynie zarówno na laptopie, jak i smartfonie czy tablecie. Nowa strona będzie uaktualniana zgodnie z sezonami, porami roku i promocjami tak, by zawsze zawierała aktualne informacje.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }