Żywiec Zdrój zachęca do picia wody

Aby zachęcić najmłodszych do picia wody i jednocześnie poprzez zabawę edukować na temat jej znaczenia Żywiec Zdrój stworzył aplikację "Woda jest super".

Nowa aplikacja „Woda jest super” od Żywiec Zdrój to narzędzie, które pomoże rodzicom zachęcić dzieci do picia wody oraz w interesujący sposób edukować o jej roli w przyrodzie.

Dostępna jest na telefony i tablety zarówno z systemem IOS, jak
i Android. Można ją pobrać za darmo z: App Store (https://itunes.apple.com/pl/app/woda-jest-super/id1046444790?l=pl&mt=8) i Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.digitaltouch.wodajestsuper).

Aplikacja składa się z 4 mini-gier: drzewo, wanna, plac zabaw oraz obieg wody w przyrodzie.

To kolejne narzędzie wspierające budowanie zdrowego nawyku picia wody, stworzone w ramach programu „Mamo, tato, wolę wodę!”. Jest to jeden z programów edukacyjnych skierowanych do przedszkoli w Polsce, który ruszył w 2009 roku. Od pierwszej edycji partnerami merytorycznymi programu są Instytut Żywności i Żywienia oraz Instytut Matki i Dziecka.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }