Mleczarnia Gostyń sprzedaje przez internet

Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ruszyła ze sprzedażą przez internet. Strona działa pod adresem www.mleczny24.pl. - Decyzja o otwarciu sklepu online jest podyktowana potrzebami naszych klientów - tłumaczy spółdzielnia.

W sklepie dostępne są najpopularniejsze produkty z Gostynia, takie jak mleko UHT, mleko do kawy, ale również śmietanki i kajmaki. Nie zabraknie również okresowych promocji i produktów w wersji limitowanej.

- Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie nasze produkty są dostępne w sklepach stacjonarnych, dlatego chcąc wyjść naprzeciw konsumentom, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie ich do internetu. Od teraz produkty będą dostępne dla wszystkich - czytamy w komunikacie.

Wśród produktów oferowanych przez Spółdzielnię Mleczarską z Gostynia jest masło osełka Zanetti (na zdjęciu). - Włoska marka Zanetti słynąca z produkcji serów, zwłaszcza parmezanu, znalazła w nas partnera do współpracy przy nowym produkcie. Nasza mleczarnia, dostarczyła to, co ma najcenniejsze – mleczny surowiec. Takim to sposobem powstało najwyższej jakości masło na włoskiej licencji - podkreślają władze spółdzielni. Osełka Zanetti jest w sprzedaży od 2015 r.

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }