P.P.L Koral. Lody Koral

Z Wedlem, Oshee i Łaciate.

Oferta asortymentowa marki Koral w 2016 roku wzbogaciła się o 7 nowych produktów. Oprócz tego, linia kilku najbardziej popularnych lodów została uatrakcyjniona o nowe, unikalne smaki.

Propozycja marki zakłada wprowadzenie między innymi trzech nowych rodzajów owocowych lodów sorbetowych. Reklamowany jako „Hit lata 2016” sorbetowy Roller to lody o smaku truskawki, owoców egzotycznych i mango, sprzedawane w pojemności 85 ml. Kolejną propozycją firmy Koral na sezon lodowy 2016 są wodne, owocowe lody Rakieta z mleczną polewą, galaretką i czekoladą. Następną nowością od marki są orzeźwiające, wieloowocowe i zakręcone lody na patyku Drill Juice oraz Drill Milk. Ponadto, zupełnie nowe oblicze zyskuje Lulek czyli lizak lodowy, który wzbogacony został sokami owocowymi i dostępny będzie w smakach: jabłkowo-malinowym, malinowo-pomarańczowym oraz pomarańczowo-jabłkowym.

PPL Koral w sezonie 2016 oferuje konsumentom produkty, opracowane przy współpracy z: E.Wedel, Łaciate oraz Oshee Vitamin. Wyjątkowe smaki zyskał jeden z najpopularniejszych produktów marki Koral – lody impulsowe Grand. Grand w polewie czekoladowej E.Wedel to połączenie lodów z polewą renomowanego producenta czekolady. Lody dostępne będą w dwóch wariantach smakowych – Tiramisu i Panna Cotta, oba wzbogacone o sosy. W kategorii lodów śmietankowych nową propozycją jest wzbogacona linia produktów pod marką Łaciate. Koral zamierza wypromować w tym sezonie dwa rodzaje Łaciatych lodów impulsowych: Rożka i „mrożoną kanapkę”. Obydwa produkty łączą w sobie smaki puszystej śmietanki i cukierków "krówka". Lody Łaciate w waflach czyli dwa chrupiące wafelki przełożone lodami śmietankowo – „krówkowymi” mają być sprzedawane w pojemności 150 ml, natomiast lody Łaciate Rożek mają mieć unikalną objętość 180 ml.

Koral postawił w tym roku również na współpracę z marką Oshee Vitamin. Produkty Korala Ice Orange i Ice Strawberry to orzeźwiające połączenie lodów sorbetowych pomarańczowych lub truskawkowych z dodatkiem witamin i minerałów. Lody Oshee Vitamin Ice są oferowane jako lody impulsowe na patyku o pojemności 80 ml.

Oprócz nowości, Koral wzbogaca również ofertę swoich dotychczasowych bestsellerów o zupełnie nowe wersje. Oryginalne smaki zyskały lody między innymi takie jak: Solo, Oskar, czy Grand. Impulsowa linia lodów sorbetowych marki Koral, czyli Solo, będą od teraz dostępne w 4 smakach: pomarańczowym, truskawkowym, owoców tropikalnych oraz nowym mango. Rodzina lodów Oskar w sezonie 2016 dostępna jest w 8 kompozycjach smakowych. Wśród nowości: Oskar o smaku ciasteczek kokosowo-migdałowych w białej polewie i śmietankowy w polewie sorbetowej mango. Do oferty niezwykle popularnych lodów Koral-Grand dołączy wersja o smaku deseru crème brulee z sosem karmelowym w polewie. Ostatnią nowością wśród lodów na patyku jest Top Milker jogurtowy z sorbetem mango.

W sezonie 2016 firma Koral oczywiście stawia także na lody pakowane w kubeczki i pudełka. Linia lodów Koktajlowych będzie dostępna w zupełnie nowej kompozycji smakowej orzech-karmel z sosami. Większy apetyt mają z kolei zaspokoić lody w pudełku Kolorowe Lato w nowym smaku śmietankowo-czekoladowo-caffe latte.

Wprowadzenie nowych linii produktów oraz nowych smaków lodów to odpowiedź PPL Koral na zapotrzebowanie rynku oraz najnowsze trendy w branży spożywczej.

Joanna Hamdan 8547 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }