Hochland Polska. Sery żółte Hochland

W nowych opakowaniach.

Zmiana opakowań dotyczy całego portfolio serów żółtych Hochland, które od marca systematycznie pojawiają się na rynku. Ich wprowadzenie na rynek w listopadzie 2002 roku - z dużym powodzeniem otworzyło nową kategorię – sery żółte dojrzewające w innowacyjnym opakowaniu typu otwórz-zamknij.

W nowych opakowaniach serów żółtych Hochland zachowany zostaje innowacyjny mechanizm, dzięki któremu opakowanie może być wielokrotnie zamykane i otwierane - a ser pozostaje świeży i pełen aromatu. Sery żółte Hochland nie zawierają konserwantów, antybiotyków i tłuszczów roślinnych, są jednocześnie źródłem wapnia, o czym konsumenci są informowani na opakowaniach.

Nowe opakowania to dodatkowo spójna identyfikacja, jednocześnie bardziej czytelny i silniejszy branding. Krótki opis smaku na opakowaniu pozwala konsumentowi na szybkie zapoznanie się z podstawową charakterystyką sera, a jednocześnie zwiększa wyróżnialność oferowanych wariantów. Nowe opakowania serów żółtych Hochland są jeszcze bardziej widoczne i łatwe do odnalezienia.

Cena jednostkowa serów żółtych Hochland wynosi 4,59 zł za 150-g opakowanie.

Joanna Hamdan 8547 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }