[PROMOCJA]. Bakalie Helio Natura nagrodzone

Jury uhonorowało linię przyznając jej tytuł Superproduktu Świata Kobiety 2015 w kategorii Żywność - Napoje i Słodycze za porcję zdrowia na co dzień.

27 stycznia 2016 roku odbyła się gala finałowa plebiscytu "Superprodukt Świata Kobiety". Jury uhonorowało bakalie bez konserwantów Helio Natura przyznając im tytuł Superproduktu Świata Kobiety 2015 w kategorii Żywność - Napoje i Słodycze za porcję zdrowia na co dzień.

Celem plebiscytu jest wybór najlepszych oraz wartych polecenia produktów, które są nieodzowne w świecie Kobiet. Produkty zgłoszone do konkursu były testowane i oceniane przez jury składające się ze znanych i cenionych ekspertów. Byli wśród nich przedstawiciele "Świata Kobiety" - Wanda Biernacka-Conrad oraz Izabela Zaleska, eksperci z zakresu zdrowia i urody - kardiolog z Instytutu Kardiologii w Warszawie prof. Wojciech Drygas, kosmetolog Joanna Chatizow oraz dietetyk Joanna Neuhoff-Murawska, a także popularne aktorki i trendsetterki - Grażyna Wolszczak i Katarzyna Zielińska.

- Czego pragną Kobiety? - oto jest pytanie. Cieszymy się, a zarazem jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się udzielić na nie bezbłędnej rynkowej odpowiedzi. Bakalie bez konserwantów Helio Natura to bowiem coś smacznego, a zarazem coś zdrowego, coś na codzienną przekąskę, ale też istotny składnik dania głównego, coś dla Nich samych, ale też dla ich dzieci, mężczyzn, czy przyjaciółek. Dziękujemy zatem Jury za wyrazy uznania i rekomendację dla naszych bakalii Helio Natura. Pierwsze miejsce w tak szerokiej kategorii jaką są napoje i słodycze to dla nas jak zwycięski finał Ligi Mistrzów. Z dumą zatem trzymam tę zgrabną statuetkę Superprodukt Świata Kobiety, a zarazem życzę, aby porcja zdrowia Helio Natura towarzyszyła Państwu i Państwa bliskim każdego dnia! - powiedział Grzegorz Sobociński, kierownik biura zarządu i marketingu Helio.

Seria bakalii Helio Natura powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie konsumentów na naturalną, mało przetworzoną żywność. Helio Natura to bowiem seria naturalnych bakalii nie zawierających typowych dla suszonych owoców konserwantów, a także wyróżniająca się produktami o obniżonej zawartości soli, cukru i tłuszczy. Dzięki naturalnemu procesowi suszenia uzyskano produkty pełnowartościowe, a jednocześnie naturalnie zdrowe, o naturalnie wyjątkowym smaku i naturalnym dla suszonych owoców kolorze i kształcie. Helio Natura polecana jest zdrowej diecie, w tym odpowiada na potrzeby osób pragnących zminimalizować ryzyko zapadnięcia na choroby cywilizacyjne. Linia składa się obecnie z 10 oryginalnych bakaliowych smakołyków.

Na zdjęciu: Grzegorz Sobociński, kierownik biura zarządu i marketingu Helio.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }