Lotte Wedel. E.Wedel

Na Dzień Kobiet.

Nowościami na rynku, które sprawdzą się przy tej okazji są dwie propozycje Wedlowskich Deserów, dostępne w wersji Fusion oraz Dark.

Fusion to pralinki o smaku: Dulce de Leche, Cocoa & Orange, Caramel & Nuts w  wedlowskiej czekoladzie mlecznej.

Natomiast wersja Dark to czekoladki dla miłośników bardziej wytrawnych smaków, oblane deserową czekoladą. Wśród nich znajdują się: Lemon Tart, Chocolate Mousse & Orange oraz Pavlova Dessert.

Wyjątkowe czekoladki są również dostępne w znanym już wariancie Classic – to pralinki o smaku deserów: Panna Cotta, Tiramisu i Crème Brulèe zamknięte w mlecznej czekoladzie.

Kolejnym pysznym upominkiem są pianki Ptasie Mleczko. Dostępne są w wielu smakach, m.in. Waniliowe, Śmietankowe, Czekoladowe, Cytrynowe oraz Ptasie Mleczko Śmietankowe w Karmelowej.

Wszyscy, którzy poszukują niepowtarzalnego podarunku mogą stworzyć spersonalizowane opakowanie pianek Ptasie Mleczko. Aby zamówić wyjątkowy, słodki prezent, należy wejść na stronę www.ptasiemleczko.pl, dodać swoje zdjęcie oraz własną dedykację.

Joanna Hamdan 8325 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }