Certyfikowane czkolady w ofercie Lidla

Czekolady marki Fin Carré oraz Bellarom dostępne w sklepach sieci, mają certyfikat UTZ będący potwierdzeniem przestrzegania dobrych praktyk rolniczych na plantacjach kakao z którego powstały.

- To, że dany produkt jest certyfikowany nie oznacza, że musi być droższy od produktów konkurencyjnych, nieposiadających specjalnych odznaczeń. Dowodem na to jest oferta czekolad Fin Carré i Bellarom w naszych sklepach. Ich obecność w asortymencie jest spójna z filarem działalności firmy, jakim jest dostarczanie najwyżej jakości produktów w korzystnej cenie – mówi Anna Biskup, PR manager Lidl Polska.

W ofercie sklepów Lidl można znaleźć różne warianty smakowe czekolad marki Fin Carré, w tym m.in. czekoladę mleczną lub białą, a także jej odmiany. Wśród nich jest m.in. chrupiąca czekolada Crusti Choc z dodatkiem chrupków zbożowych czy czekolada z orzechami laskowymi.

Lidl przygotował także szeroką ofertę czekolad marki Bellarom, m.in. czekoladę śmietankową z migdałami,  czekoladę śmietankową z orzechami laskowymi i rodzynkami oraz czekoladę deserową.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }