Cederroth Polska. Soraya Body Diet24

Nocne koncentraty do ciała.

Soraya Body Diet24 to specjalistyczna pielęgnacja oparta na Technologii Kosmetycznej Liposukcji. Wykorzystuje ona nowatorskie składniki aktywne, które ograniczają komórkom tłuszczowym kalorie i pobudzają je do spalania tłuszczu 24h na dobę w każdej sytuacji, niezależnie od tego co robisz.

Nocny koncentrat intensywnie wyszczuplający Body Diet24 z kofeiną to kosmetyk przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji ciała przed snem. Przeznaczony dla kobiet, które chcą wysmuklić sylwetkę i znacząco poprawić elastyczność skóry.

Nocny koncentrat antycellulit i ujędrnianie Body Diet24 to kosmetyk do specjalistycznej pielęgnacji tych partii ciała, które wymagają intensywnego ujędrnienia. Przeznaczony dla kobiet, które chcą znacząco poprawić wygląd mało elastycznej skóry z widocznym cellulitem w obszarach problematycznych - nogi, pośladki, brzuch, ramiona.

Cena za opakowanie o pojemności 200 ml wynosi 19,99 zł.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }