Jardin Riche urochomił linię za 2 mln zł

Producent landrynek Jardin Riche za ponad 2 mln zł uruchomił w Suchedniowie koło Kielc linię do ich wytwarzania. To nowa marka na polskim rynku.

W fabryce zatrudnienie znajdzie docelowo 50 pracowników. Początkowo produkcja ma wynieść 200-300 tys. puszek landrynek, a następnie - 1 mln puszek miesięcznie.

Pierwsze zamówienia trafiły do USA, o czym jako pierwszy napisaliśmy 8 lutego w artykule pt. Jardin Riche zaczął od Ameryki, ale chce dotrzeć i do polskich konsumentów.

- Teraz koncentrujemy się na budowie sieci dystrybucji i zamówieniach. Nie ograniczymy się jedynie do produkcji własnych produktów – zapowiada Jędrzej Szynkarczuk, prezes Sympatic, firmy dystrybucyjnej, wyłącznego partnera Jardin Rich w UE. W Polsce landrynki pojawią się m.in w sieciach Top Market, Monita8 i Społem.

- Moce produkcyjne fabryki pozwalają na swobodne zagospodarowanie nowej linii produkcyjnej i produkcję usługową. Co więcej, mamy możliwość zaoferowania specjalnych projektów opakowań dla klientów – dodaje prezes Sympatic.

Ilona Mrozowska 3000 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }