Wyborowa Pernod Ricard Polska. Scapa Skiren

Nowa whisky single malt.

Wyborowa Pernod Ricard rozszerza swoją ofertę whisky single malt. Na rynku pojawiła się whisky Scapa Skiren, dzięki której można zasmakować w dzikiej przyrodzie wysp Orkadów, znajdujących się u wybrzeży Szkocji.

Whisky Scapa, stworzona przez pięciu rzemieślników w ręcznie obsługiwanej destylarni Scapa, wyróżnia łagodny smak. Do destylacji wykorzystywany jest alembik Lomond, który ma kształt beczki. Jest to ostatni sprawny alembik Lomond w całej branży szkockiej whisky. Dzięki niemu trunek zyskuje bogatszy i bardziej owocowo-miodowy smak. Proces leżakowania w świeżych beczkach z amerykańskiego dębu nadaje whisky Scapa delikatnie kremowej słodyczy z nutą tropikalnych cytrusów i przybrzeżnych wrzosów.

W whisky Scapa Skiren można wyczuć delikatne kwiatowe nuty z odrobiną świeżych gruszek oraz słodkim aromatem ananasa i cytrusów. W smaku zrównoważona, z odrobiną słodyczy. Zaskakuje aromatem dojrzałych melonów, co prowadzi do długiego, delikatnego i odświeżającego finiszu.

Whisky Scapa Skiren oferowana jest w cenie od 179 zł za butelkę.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }