Mars Polska o "incydencie"

- Zdecydowana większość produktów, która trafia do polskiego konsumenta pochodzi z tutejszej fabryki i nie jest objęta wycofaniem z rynku - uspokaja Mars.

- Incydent będący powodem wycofania wyrobów jest odosobnionym przypadkiem, który dotyczy tylko niektórych produktów powstałych w fabryce w Holandii: przede wszystkim cukierków Minisy i wybranych opakowań zbiorczych Marsa, Milky Waya i Snickersa - czytamy w komunikacie firmy.

Przypomnijmy. Do niektórych produktów Marsa wytworzonych w Holandii dostał się kawałek plastiku, którego połknięcie grozi zakrztuszeniem. Firma wycofuje więc część produktów ze sprzedaży.

- Mars Polska przeprasza konsumentów, którzy kupili te konkretne produkty za wynikłe niedogodności. Jeszcze raz pragniemy podkreślić, że jakość naszych wyrobów jest dla Mars Polska absolutnym priorytetem - kaja się firma.

Ilona Mrozowska 2966 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }