MWS. Kako DecoMorreno

Ułatwia przygotowanie słodkości.

Przed Świętami Wielkanocnymi kakao DecoMorreno ułatwia przygotowanie słodkości – w sieciach handlowych można już znaleźć limitowaną serię produktów w opakowaniach z przepisami.

Szukając oryginalnego, a zarazem sprawdzonego pomysłu na wypieki, najlepiej sięgnąć po sprawdzone receptury. Dlatego właśnie Kakao DecoMorreno w okresie przed Świętami Wielkanocnymi podpowiada jak przygotować niebanalne ciasta i ciasteczka. Na kartonikach z limitowanej serii znajdziemy 10 przepisów, doskonałych do wypróbowania nie tylko z okazji zbliżającej się Wielkanocy.

Wśród przepisów prezentowanych na opakowaniach są zarówno typowo świąteczne propozycje, takie jak babki i mazurki, jak i wiele uniwersalnych pomysłów. Znajdziemy je zarówno na opakowaniach 150 g i 80 g. Dodatkowo wybrane z nich prezentowane będą w formie filmików publikowanych w ramach stałej komunikacji marki na kanale DecoMorreno na YouTube.

Sugerowana cena na półce za 150-g kartonik wynosi 6,25 zł, a za 80-g kartonik - 3,60 zł.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }