Rusza piąta edycja akcji "5 porcji warzyw, owoców lub soku"

Jej celem jest budowanie prawidłowych postaw żywieniowych wśród Polaków.

„5 porcji warzyw, owoców lub soku” to akcja edukacyjna, realizowana od 2008 roku przez Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków.

Celem działania jest edukacja polskiego społeczeństwa nt. zasad zdrowego odżywiania oraz zachęcenie, aby w codziennej diecie na stałe znalazły się warzywa, owoce lub sok.

W edukacyjne działania od lat angażują się osoby znane, jak również coraz szersze grono ekspertów, specjalistów ds. żywienia i pediatrów.

W tym roku w ramach kampanii realizowane będą edukacyjne działania w TVP, w programie „Pytanie na Śniadanie”. Dodatkowo wraz z ekspertami ds. żywienia prowadzone będą działania komunikacyjne w prasie, internecie, radiu i tv. Po raz kolejny w akcji wezmą udział blogerzy.

Kampania „5 porcji warzyw, owoców lub soku” finansowana jest ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw oraz sponsorów – członków KUPS.

Joanna Hamdan 8540 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }