Podravka Polska. Vegeta do mięs

Gwarancja smacznego i soczystego mięsa.

Vegeta wprowadza na rynek nową przyprawę: Vegetę do mięs. Produkt to kompozycja suszonych warzyw i przypraw, nie zawiera glutaminianu sodu, sztucznych aromatów i barwników.

Na opakowaniu Vegety do mięs znaleźć można również informacje na temat benefitów produktu oraz ikonę „100% naturalny wybór”, podkreślającą jego naturalny skład.

Vegeta przyprawa do mięs polecana jest jako dodatek do różnego rodzaju dań mięsnych lub mięsno-warzywnych. Sprawdzi się do mięsa duszonego i smażonego, a także do gulaszów, zrazów, mięs pieczonych i z grilla.

Produkt dostępny jest w sprzedaży od połowy lutego w dwóch gramaturach: 75 oraz 170 g.

Maksymalna sugerowana cena za 75-g opakowanie Vegety do mięs wynosi 2,19-2,39 zł, a za 170 g – 4,49-4,89 zł, w zależności od formatu sklepu.

Joanna Hamdan 8547 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }