Unilever: nie ma drugiego takiego produktu w Polsce

Producent rozszerzył portfolio marki Knorr o submarkę - Naturalnie Smaczne! Knorr, których skład to wyłącznie kawałki suszonych warzyw, zioła, przyprawy, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia czy mąka. To pierwsza tego typu linia produktów w Polsce.

- Nie da się już przygotować bardziej naturalnego składu produktu - podkreśla Unilever. - To odpowiedź na oczekiwania polskich konsumentów, coraz częściej zwracających baczną uwagę na skład stosowanych wyrobów. To dopiero początek zmian. Chcemy, aby nasze produkty w coraz większym stopniu przypominały te stosowane w domowej kuchni.

Unilever podkreśla także pochodzenie surowców, a więc stosowanych w produktach marki Knorr warzywach i ziołach. Obecnie 13 z nich jest uzyskiwanych w sposób zrównoważony. Do 2020 r. 100 proc. warzyw i ziół ma być z takich źródeł pozyskiwanych.

Naturalnie Smaczne! Knorr to obecnie cztery warianty: Spaghetti Bolognese, Lasagne, Zapiekanka makaronowa z szynką oraz Gulasz.

 

Ilona Mrozowska 2866 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }