BAT Polska z nowym prezesem zarządu

Z początkiem stycznia funkcję tę objął Dragos Constantinescu, dotychczasowy prezes zarządu spółek BAT w Szwecji i Norwegii.

Antal Bekefi, dotychczasowy prezes zarządu BAT Polska Trading, szefuje teraz BAT we Francji.

Dragos Constantinescu związany jest z Grupą BAT od 14 lat. W 2002 r. dołączył do zespołu, jako management trainee w Amsterdamie i od tej pory pełnił wiele funkcji w pionie finansów Grupy, m.in. był dyrektorem finansów korporacyjnych Regionu Europy Zachodniej.

W latach 2012-2014, Dragos Constantinescu związany był z Polską. Jako dyrektor ds. finansów i członek zarządu BAT Polska odegrał kluczową rolę we wprowadzeniu modelu sprzedaży bezpośredniej.

Natomiast jako prezes zarządu spółek BAT w Szwecji i Norwegii, rozwinął strategię dla Sandynawii koncentrującą się na zwiększaniu udziałów rynkowych nie tylko marek tradycyjnych papierosów należących do portfolio BAT, ale także snus.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }