Cederroth Polska. Dermika Hydro Clean

Efekt absolutnie czystej skóry.

Dermika Hydro Clean to linia zainspirowana profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który delikatnie eksfoliuje i pielęgnuje skórę.

Dzięki technologii Aquapeel produkty Dermika Hydro Clean oczyszczają skórę z makijażu i zanieczyszczeń oraz odkrywają świeżą, promienną cerę. Dopełnieniem formuł jest specjalna esencja z kwiatu lotosu, która chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

W skład linii wchodzą: Mleczko do demakijażu twarzy i oczu z kwiatem lotosu (200 ml - 45 zł), Tonizujący żel do mycia twarzy z kwiatem lotosu (200 ml - 45 zł), Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu z kwiatem lotosu (200 ml - 45 zł), Dwufazowy płyn do demakijażu oczu z kwiatem lotosu (150 ml - 35 zł) oraz Tonizująca esencja czystości absolutnej z kwiatem lotosu (150 ml - 45 zł).

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }