Makarony Polskie. 100% orkisz

Dla tych, którzy dbają o zdrową dietę.

Na noworoczne postanowienia i dla tych, którzy po prostu dbają o zdrową dietę – Makarony Polskie proponują dwie popularne formy: świderki i pióra – tym razem całe z orkiszu!

Makaron orkiszowy od Makaronów Polskich to odpowiedź na trend żywności prozdrowotnej. Mąka orkiszowa nie wywołuje alergii, jest optymalnym źródłem białka, witamin i minerałów, a zawarty w niej gluten jest łatwiej przyswajalny. Zawarte w ziarnach orkiszu nienasycone kwasy tłuszczowe sprzyjają profilaktyce chorób układu krążenia i pomagają obniżyć poziom cholesterolu we krwi.

W wiosennych promocjach produkty orkiszowe Makarony Polskie będą dodatkowo rabatowane – szczegóły u dystrybutorów marki lub przedstawicieli handlowych firmy.

www.makaronypolskie.pl

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }