MWS. Kubuś "Co nieco"

Do pochrupania.

W tym roku Kubuś przygotował dla najmłodszych coś wyjątkowego – pyszne ciasteczka w różnych wariantach do wyboru.

Kubuś „Co nieco” to herbatniki i ciastka maślane, zbożowe tabliczki czekoladowe o smaku i wyglądzie prawdziwej czekolady oraz ciastka 8 zbóż.

Jak wszystkie dotychczasowe propozycje, nowe produkty wyróżniają się nie tylko smakiem i jakością, ale także wygodną formą opakowań. Nowe przysmaki Kubusia dostępne są w małych paczuszkach, idealnych do zabrania ze sobą w plecaku oraz w opakowaniach familijnych – do podzielenia się z całą rodziną.

Ciastka dołączają do portfolio produktów dla najmłodszych – soków 100%, orzeźwiających napojów oraz owocowych musów. Wśród trzech nowych rodzajów ciasteczek z pewnością zarówno dzieci jak i dorośli znajdą coś dla siebie.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }