Dramers. Brait Furniture Polish Cream

Do czyszczenia i pielęgnacji mebli.

W ofercie firmy Dramers pojawiła się nowość - Brait Furniture Polish Cream do czyszczenia i pielęgnacji mebli.

Produkt to preparat przeznaczony do pielęgnacji powierzchni drewnianych i drewnopodobnych zarówno błyszczącym, jak i matowym. Wydajność oraz skuteczność działania gwarantuje receptura Protect System+ oraz kompozycja będąca połączeniem wosku pszczelego, silikonu oraz łagodnych składników odżywczych i pielęgnacyjnych. Dzięki nim mleczko Brait Furniture Polish Cream nie tylko czyści meble, usuwając uporczywe zabrudzenia, tłuste plamy i odciski palców, ale dodatkowo chroni je przed uszkodzeniami oraz śladami codziennego użytkowania. 

Mleczko dostępne jest w 500-ml opakowaniu z triggerem pozwalającym na precyzyjną aplikację w sugerowanej cenie półkowej ok. 9 zł.

Wprowadzeniu nowości towarzyszy kampania PR i content marketingowa w prasie kobiecej oraz wnętrzarskiej, a także działania w mediach internetowych, na portalach społecznościowych oraz blogosferze.

Joanna Hamdan 7163 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }