Gold Drop. Koncentrat do płukania Booster

Pozostawia świeży zapach na długo.

Nowe koncentraty do płukania Booster to produkty wydajne, ekonomiczne, zalecane do płukania wszystkich rodzajów tkanin. Nadają miękkość i puszystość płukanym tkaninom oraz świeży i trwały zapach.

Składniki antystatyczne zawarte w płynach zapobiegają elektryzowaniu się tkanin. Delikatna formuła nie powoduje uczuleń, ani podrażnień skóry. Wersja Hypoalergenic ma rozszerzone badania dermatologiczne.

Booster Aroma Orchid z proteinami kaszmiru oraz Booster Aroma Rose z proteinami jedwabiu to linia koncentratów perfumowanych.

Produkt dostępny w sześciu wariantach: Booster Soft Water Lily, Booster Fresh Green Tea, Booster Velvet Lawender, Hypoalergenic, Aroma Orchid z proteinami kaszmiru, Aroma Rose z proteinami jedwabiu.

Cena za 1-l opakowanie wynosi ok. 6,80 zł.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }