Kolekcja od Karla Lagerfelda w Carrefourze

Od lutego do końca kwietnia bieżącego roku w sklepach Carrefour będą dostępne produkty zaprojektowane przez Karla Lagerfelda. Klienci, w ramach specjalnego programu lojalnościowego, będą mogli skorzystać z 70 proc. rabatu przy ich zakupie.

Karl Lagerfeld to niemiecki projektant, fotograf i dyrektor artystyczny największych domów mody. Teraz stworzył ekskluzywną kolekcję tekstyliów domowych i łazienkowych, która będzie dostępna w hipermarketach Carrefour i supermarketach Carrefour Market.

Klienci sklepów Carrefour będą mogli zakupić, m.in. szlafrok dostępny w dwóch kolorach, dywan łazienkowy czy koc. Wszystkie elementy kolekcji posiadają charakterystyczne cechy stylu znanego projektanta: minimalizm i elegancję.

– Karl Lagerfeld to gwarancja najwyższej jakości i wyśmienitego designu. Produkty sygnowane nazwiskiem słynnego projektanta to znakomite uzupełnienie naszej oferty – mówi Marcin Olech, dyrektor ds. marketingu Carrefour Polska. – Współpraca z Karlem Lagerfeldem to jednocześnie element programu lojalnościowego, organizowanego w sklepach Carrefour. Nasi klienci będą mogli otrzymać 70 proc. rabatu na wszystkie produkty z kolekcji - dodaje.

 

Ilona Mrozowska 2966 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }