Netto pomaga

Rusza trzecia edycja akcji "Rozlicz swój PIT z Netto i Fundacją Kolorowy Świat".

Od dzisiaj klienci sklepów Netto otrzymają przy kasie darmową płytę CD z programem PIT 2015, dzięki której będzie można rozliczyć się z fiskusem.

W ten sposób sieć zachęca do przekazywania 1 proc. podatku na rzecz łódzkiej Fundacji „Kolorowy Świat”. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Podopiecznymi Fundacji jest 350 dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi. 76 z nich przygotowuje się do samodzielnego życia w Kolorowym Przedszkolu i Szkole. Obie placówki powstały między innymi dzięki datkom klientów Netto – stacjonarne puszki, do których można wrzucać pieniądze, znajdują się w wielu sklepach sieci. Fundacja prowadzi także NZOZ „Kolorowy Ośrodek” – Dzienny Oddział Rehabilitacji dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, wszystkie usługi świadczone są w nim bezpłatnie.

Kolorowy Świat” jest organizacją pożytku publicznego, działającą na zasadzie non-profit.

Joanna Hamdan 8574 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }