Lotte Wedel z 4. edycją projektu "W kuchni z E. Wedel"

Tegoroczna odsłona projektu to również debiut programu "Z Czekoladą w kuchni" emitowanego w Polsacie. Prowadzą go: Mistrzyni Czekolady E. Wedel Joanna Profus oraz znany szef kuchni, prowadzący program Top Chef - Grzegorz Łapanowski.

Wyemitowanych zostanie łącznie 8 odcinków w każdy weekend lutego, w których gospodarze programu będą inspirować do używania czekolady w kuchni, zarówno do dań słodkich, jak i wytrawnych.

W tym sezonie po raz pierwszy powstanie ponadto książka kucharska, w której zebrane zostaną najlepsze przepisy internautów z wykorzystaniem produktów E. Wedel. Książkę będzie można otrzymać w ramach promocji w punktach sprzedaży lub jako nagrodę w konkursach konsumenckich.

Kampania trwa od lutego do połowy marca br. W połowie lutego premierę będzie miał 30-sek. spot reklamowy promujący produkty Wedla.

 

Ilona Mrozowska 3005 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }