Producent Cisowianki przeznaczy część przychodów na poprawę dostępu do wody pitnej

Spółka Polskie Zdroje, producent Cisowianki, dołączyła do międzynarodowego grona firm wspierających działania UNICEF.

Polskie Zdroje oraz UNICEF Polska podpisały umowę o współpracy, w ramach której producent tej jednej z najsilniejszych marek wody w Polsce - Cisowianki - w 2016 r. wesprze finansowo projekty wodne UNICEF prowadzone w krajach rozwijających się.

Nadal bowiem ponad 660 mln ludzi na świecie nie korzysta ze sprawdzonych źródeł wody pitnej. 

UNICEF działa w ponad 100 krajach na całym świecie budując źródła wody pitnej oraz sanitariaty w szkołach i w lokalnych społecznościach, a także promując odpowiednią higienę.

Między stycznie a czerwcem 2016 r. w sprzedaży dostępne będą butelki wody Cisowianka oznaczone logo UNICEF, z których część przychodu zostanie przekazana na rzecz programów zapewniających dostęp do czystej wody pitnej. Na specjalnie uruchomionej stronie internetowej www.cisowianka.pl/unicef każdy będzie mógł sprawdzić, jaka kwota już została pozyskana.

Ilona Mrozowska 3133 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }