Carrefour zakończył remodeling Galerii Żyrardów

Podczas minionych dwunastu miesięcy Carrefour zmodernizował i zrepozycjonował łącznie dziewięć galerii. W 2016 r. będzie kontynuował działania w tym zakresie.

Kolejnym obiektem, który został poddany kompleksowemu remodelingowi, jest Galeria Żyrardów. Galeria, umieszczona w historycznym budynku tkalni „Wanda” położonym w centrum miasta, oferuje przestrzeń ponad 2 000 GLA przeznaczoną dla 20 najemców.

Zmiany dokonane w trakcie remodelingu wpłynęły - jak informuje Carrefour - na odświeżenie jej wizerunku, a także zwiększenie atrakcyjności obiektu dla najemców (Galeria Żyrardów ma 100-proc. komercjalizację), potencjalnych inwestorów i lokalnych mieszkańców.

Na bieżący rok Carrefour zapowiedział kolejne inwestycje w swoje galerie handlowe.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa obecnie ponad 800 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe i specjalistyczne. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz kilkudziesięciu stacji paliw.

 

Ilona Mrozowska 3000 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }