Odbyło się kolejne losowanie w ramach Narodowej Loterii Paragonowej

Paragony fiskalne zarejestrowane w grudniu 2015 r. na stronie loterii, 29 stycznia br. wzięły udział w losowaniu sześciu notebooków Lenovo ThinkPad i pięciu tabletów iPad Air 2.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego i promować uczciwą konkurencję między przedsiębiorcami.

Dotychczas do uczestników loterii trafiły już 2 nagrody główne, czyli samochody Opel Astra. Natomiast przedsiębiorcy, którzy wydali im szczęśliwe paragony, otrzymali multimedialny tablet iPad Air 2. Dodatkowo, tak jak w losowaniu z końca stycznia br., sprzęt elektroniczny – nowoczesne notebooki i iPady – co miesiąc trafia do kolejnych jedenastu uczestników loterii. Co kwartał losowana jest nagroda specjalna, czyli Opel Insignię, spośród paragonów z tzw. branż premiowanych (w I kwartale 2016 r. była to „prywatna praktyka lekarska i dentystyczna"). Pierwsze takie losowanie odbyło się 18 stycznia.

Aby wziąć w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na min. 10 zł oraz zarejestrować go na stronie loterii. W pierwszym kwartale trwania loterii Polacy zarejestrowali ponad 45 mln paragonów.

Ilona Mrozowska 3005 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }