Victualia Saluber. Zielone smoothie z papryką i spiruliną Rabenhorst

Odżywcze i smaczne.

Marka Rabenhorst rozszerza portfolio o Zielone smoothie z papryką i spiruliną 100% Bio. 

Nowość to kompozycja soków z białych winogron, kiwi, bananów, jabłek, papryki i jęczmienia z dodatkiem spiruliny. Wszystkie składniki produktu pochodzą z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych i biodynamicznych. 

Proces pasteryzacji, polegający na łagodnym ogrzewaniu w możliwie najniższych temperaturach oraz specjalne butelkowanie, ograniczające dostęp tlenu sprawiają, że witaminy, minerały i pierwiastki śladowe nie ulegają destrukcji.

Zielone smoothie z papryką i spiruliną to produkt wegetariański i wegański. Nie zawiera najczęściej występujących alergenów.

Zielone smoothie z papryką i spiruliną 100 % Bio marki Rabenhorst dostępne jest w szklanej, zakręcanej butelce o pojemności 240 ml w cenie 8 zł.

 

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }