Galerie Handlowe: nowi najemcy

Powstająca na warszawskiej Białołęce Galeria Północna jest już skomercjalizowana w 60 proc. Do grona najemców dołączyły kolejne marki: Adidas i Reebok. Sklepów przybywa też w Auchan Gdańsk.

  • Przyszli klienci nowego centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Północ na warszawskiej Białołęce będą mogli skorzystać z oferty m.in. takich marek jak: Empik, Smyk, H&M, Grupa LPP (Reserved, Cropp), Wólczanka, Vistula i W. KRUK, CCC, Martes Sport, Forever 21, czy sieć kinowa Cinema City. Operatorem spożywczym będzie Carrefour. Otwarcie Galerii Północnej nastąpi w pierwszej połowie 2017 r.
  • W fazie rozbudowy jest obecnie Auchan Gdańsk. W lokalach przebudowywanej części obiektu odbywają się prace wykończeniowe. Zmodernizowano również pasaże, których otwarcie zaplanowano na 10 marca 2016 r. Powstała poszerzona strefa restauracyjna, strefy wypoczynku oraz plac zabaw dla dzieci. W kwietniu swoje salony otworzą Media Expert i Terranova.
Ilona Mrozowska 2966 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }