Praktiker w Nowym Sączu

Market, który zostanie otwarty 2 kwietnia będzie 25. sklepem sieci w Polsce.

- Wdrażamy od ponad dwóch lat nową strategię rozwoju i jednym z jej głównych założeń jest rozszerzanie sieci marketów stacjonarnych począwszy od Nowego Sącza. To jeden z głównych małopolskich ośrodków i strategiczna lokalizacja z naszego punktu widzenia. W tym roku planujemy kolejne otwarcia w różnych rejonach Polski – mówi Cezary Liśkiewicz, prezes zarządu Praktiker Polska.

W nowo otwartym markecie Praktiker znajdą się materiały budowlano-remontowe, artykuły wyposażenia wnętrz i ogrodów, sprzęt dla majsterkowiczów oraz dodatki dekoracyjne. W asortymencie pojawią się również kolekcje sezonowe – bożonarodzeniowe oraz wielkanocne. Na terenie marketu będzie można także skorzystać z usług specjalnych takich jak mieszalnik farb czy usługi stolarskie.

Market Praktiker o powierzchni ponad 2 tys. mkw. zostanie otwarty przy ul. Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 7, gdzie wcześniej znajdował się market Nomi. W pobliżu sklepu znajduje się Centrum Handlowe Gołąbkowice oraz supermarket Tesco.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }